szgya@kecskemetiszc.hu
(+36)76/492-104, (+36)76/492-112

Munkatársak

névmikortólbeosztásszakfogadóóra
VEZETŐSÉG
Pongóné Kovács Erika1989igazgatóeü. szakoktató, szociológus, eü. közgazdásztelefonos egyeztetés alapján
Brindzáné Kárpi Ilona2015igazgató helyettesmatematika, kémiatelefonos egyeztetés alapján
Ködmön András2007igazgató helyettes, 12.e of.történelem, földrajztelefonos egyeztetés alapján
Tarnóczi Márta Ibolya2012gyakorlati oktatásvezető, 13.a, 14.e of.eü. szakoktató, szakmai elméletpéntek 3. óra
TANÁROK
Almási Anett2013tanár, 9. a of.angol nyelv, szakmai elméletszerda 3. óra
Bagócsiné Lajdi Mária1987tanár, 14.d of.eü. szakoktató, szakmai elméletszerda 7. óra
Bálint Kinga Lujza1986tanár, 12.d of.magyar nyelv és irodalom, történelempéntek 3-4. óra
Balláné Kelemen Andrea2008tanáreü. szakoktató, szakmai elmélet
Balogh Anett2019tanármagyar nyelv és irodalom, angol nyelvhétfő 3.óra
Berkeczné Mari Andrea2011tanármatematika, kémiahétfő 4. óra
B. Horváth Judit2006tanárangol nyelv
Bódogh Tamás Sándorné2015tanárfejlesztő pedagógushétfő 4. óra
Bogdány Lívia2016tanár, 13.a of.szakmai elmélet, gyakorlatkedd 3. óra
Budayné Turi Andrea2019tanárbiológia-földrajzkedd 5.óra
Csapó Márta2020tanárszakmai elmélet
Csepeliné Pálfi Eszter1986tanáreü. szakoktató, védőnő
Czompó Mónika2014tanár, 9.e of.matematika, fizikaszerda 5.óra
Dancsok Katalin2016tanár, 14.a of.szakmai elméletkedd 3. óra
Dávidné Huber Angéla2012tanár 10.d of.német nyelvszerda 5. óra
Denk Ferencné2016tanár 13.d of.szakmai elméletkedd 6. óra
Fa Julianna1994könyvtáros tanárIDB segítő tanár, történelem, biológia
Gillyné Vékony Ágnes1992tanár, 12.b of.angol nyelvszerda 3. óra
Gulyásné Tornyai Szilvia1986tanárbiológia, földrajzszerda 4. óra
Hegedűs Viktória2006tanár, 9.ny of.angol nyelv, német nyelvkedd 3. óra
Ignácz Bencéné2013tanárnémet nyelv, történelemhétfő 2. óra
Jáger Erzsébet2003tanár, 9.d of.angol nyelv, történelemkedd 6. óra
Járóné Fekete Anita2013tanár, 9.f of.diplomás ápoló, szakmai elmélet, gyakorlatpéntek 3. óra
Korom Krisztina2001tanár, 11.c of.matematikakedd 5. óra
Kovács Attila2015tanártestnevelés, szakmai elmélet, gyakorlatszerda 4. óra
Kürthy-Kovács Tímea2016tanár, 11.e of.testnevelés, szakmai elméletcsütörtök 5. óra
Magyarné Kuthy Petra2013tanárangol nyelvpéntek 3. óra
Major Tibor2019tanármatematika-informatikacsütörtök 5.óra
Mihala Tímea2014pszichológus
Mócza Gabriella1992tanármatematika, kémiapéntek 4. óra
Nagy István2011tanárfizika, informatikaszerda 3. óra
Nyerges Andrea Regina2001tanár, 11.f of.magyar nyelv és irodalom, történelem, kommunikációkedd 5. óra
Osza Gyöngyi1987tanár, 11.d of.biológia, kémia
Péczeli József1999tanárinformatikaszerda 6. óra
Pécsiné Hoffmann Erzsébet2017tanártestneveléshétfő 5. óra
Pusztai Klaudia2016tanár, 11.b és 15.a of.szakmai elmélet,kedd 2. óra
Sági Éva2007tanár, 10.a of.matematika, kémiapéntek 5. óra
Seres Nikolett2014tanár, 10.b of.magyar nyelv és irodalomszerda 3. óra
Szmola Klára Imola2015tanármatematika
Tánczik Béla2017tanárnémet nyelv, történelemkedd 5. óra
Tóth Viktor Zoltán2007tanártestnevelés, szakmai elmélethétfő 1400-1500
Vidéki Katalin Orsolya2004tanár, 10.f of.eü. szakoktató, szakmai elméletkedd 3. óra
Vincze Ildikó2013tanárfejlesztő pedagóguscsütörtök 7. óra
Zórity Adrienn2013tanár, 12.c of.magyar nyelv és irodalomszerda 3. óra
Zsiros-Vig Anikó2001tanár, 9.b of.angol nyelv, szakmai elméletszerda 3. óra
ADMINISZTRÁCIÓ
Balázsné Fózer Katalin2018tanügyi nyilvántartó
Kiss Imre2019laboráns
Kissné Sallai Andrea2014iskolatitkár (GYES)
Laczkó Mátyás2014rendszergazda
Novák Andrea2018ügyviteli ügyintéző
Rozsnyói Szilvia Anett2017iskolatitkár
Szarvák Erzsébet2009gazdasági ügyintéző