Frissítve: 2018.11.07.

Munkatársaink

név mikortól beosztás szak fogadóóra
VEZETŐSÉG
Pongóné Kovács Erika1989igazgatóeü. szakoktató, szociológus, eü. közgazdász telefonos egyeztetés alapján
Brindzáné Kárpi Ilona2015igazgató helyettesmatematika, kémia telefonos egyeztetés alapján
Ködmön András2007igazgató helyettes, 11.e of.történelem, földrajz telefonos egyeztetés alapján
Tarnóczi Márta Ibolya2012tanár, gyakorlati oktatásvezetőeü. szakoktató, szakmai elmélet péntek 3. óra
TANÁROK
Almási Anett2013tanár, 9. ny of.angol nyelv, szakmai elmélet csütörtök 3. óra
Bagócsiné Lajdi Mária1987tanáreü. szakoktató, szakmai elmélet hétfő 3. óra
Bálint Kinga Lujza1986tanár, 11.d of.magyar, történelem kedd 3. óra
Balláné Kelemen Andrea2008tanár, 14.b of.eü. szakoktató, szakmai elmélet csütörtök 4. óra
Berkeczné Mari Andrea2011tanármatematika, kémia csütörtök 2. óra
B. Horváth Judit2006tanár, 10.b of.angol nyelv szerda 3. óra
Bódogh Tamás Sándorné2015tanárfejlesztő pedagógus hétfő 5. óra
Bogdány Lívia2016tanár, 13.a of.szakmai elmélet, gyakorlat hétfő 5. óra
Csepeliné Pálfi Eszter1986tanár, 13.d of.eü. szakoktató, védőnő kedd 3. óra
Dancsok Katalin2016tanárszakmai elmélet, gyakorlat péntek 2. óra
Czompó Mónika2014tanár, 12.e of.matematika, fizika csütörtök 2. óra
Dávidné Huber Angéla2012tanár 9.d of.német nyelv hétfő 5. óra
Denk Ferencné2016tanárszakmai elmélet, gyakorlat kedd 6. óra
Fa Julianna1994könyvtáros tanárIDB segítő tanár hétfő 1000-1100
Gillyné Vékony Ágnes1992tanár, 11.b of.angol nyelv szerda 3. óra
Gulyásné Tornyai Szilvia1986tanár, 12.b of.biológia, földrajz szerda 2. óra
Hegedűs Viktória2006tanár, 12.c of.angol nyelv, német nyelv hétfő 4. óra
Huber László2017tanármagyar hétfő 3. óra
Ignácz Bencéné2013tanárnémet nyelv, történelem szerda 5. óra
Jáger Erzsébet2003tanár, 12.d of.angol nyelv, történelem csütörtök 4. óra
Járóné Fekete Anita2013tanárdiplomás ápoló, szakmai elmélet, gyakorlat kedd 5. óra
Korom Krisztina2001tanár, 10.c of.matematika szerda 3. óra
Kovács Attila2015tanártestnevelés, szakmai elmélet, gyakorlat kedd 5. óra
Kürthy-Kovács Tímea2016tanártestnevelés, szakmai elmélet kedd 4. óra
Magyarné Kuthy Petra2013tanár, 12.a of.angol nyelv hétfő 5. óra
Mócza Gabriella1992tanármatematika, kémia csütörtök 4. óra
Nagy István2011tanárfizika, informatika péntek 5. óra
Nyerges Andrea Regina2001tanár, 10.f of.magyar, történelem, kommunikáció; hétfő 5. óra
Osza Gyöngyi1987tanár, 10.d of.biológia, kémia kedd 2. óra
Péczeli József1999tanárinformatika hétfő 4. óra
Pécsiné Hoffmann Erzsébet2017tanártestnevelés hétfő 3. óra
Pusztai Klaudia2016tanár, 14.a of.szakmai elmélet, gyakorlat csütörtök 2. óra
Sági Éva2007tanár, 9.a of.matematika, kémia szerda 3. óra
Seres Nikolett2014tanár, 9.b of.magyar nyelv és irodalom csütörtök 3. óra
Szmola Klára Imola2015tanármatematika csütörtök 3. óra
Tánczik Béla2017tanárnémet nyelv, történelem péntek 5. óra
Tóth Viktor Zoltán2007tanártestnevelés, szakmai elmélet kedd 3. óra
Vidéki Katalin Orsolya2004tanár, 9.f of.eü. szakoktató, szakmai elmélet szerda 3. óra
Vincze Ildikó2013tanárfejlesztő pedagógus szerda 4. óra
Zórity Adrienn2013tanár, 11.c of.magyar nyelv és irodalom hétfő 5. óra
Zsiros-Vig Anikó2001tanárangol nyelv, szakmai elmélet szerda 3. óra
ADMINISZTRÁCIÓ
Buczkó István Viktor2011oktatástechnikus   
Balázsné Fózer Katalin2018tanügyi nyilvántartó   
Kissné Sallai Andrea2014iskolatitkár (GYES)   
Laczkó Mátyás2014rendszergazda   
Novák Andrea2018ügyviteli ügyintéző   
Rozsnyói Szilvia Anett2017iskolatitkár   
Szarvák Erzsébet2009gazdasági ügyintéző   

Csengetési rend

1. óra 745 - 830
2. óra 840 - 925
3. óra 940 - 1025
4. óra 1035 - 1120
5. óra 1130 - 1215
6. óra 1225 - 1310
7. óra 1315 - 1400
8. óra 1405 - 1450

Itt az idő!