Kezdőlap » Hírek

Fogászati rajzpályázat

2006-03-21 07:22:12

Középiskolánk egészségnevelési programjához kapcsolódva a Pro Humanitate Kft-vel közösen az idén is meghirdettük a már hagyományos megyei rajzpályázatot óvodások, általános és középiskolások részére "A fogbetegségek megelőzése" címmel. A képekből kiállítás nyílt az Aulában.

A 2006. évi helyezettek és díjazottak a következők:

FŐDÍJ: Szabó Ágnes (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét)

KÜLÖNDÍJ: Auffenberg Zita (Arany János Általános Iskola, Kecskemét)

IPARMŰVÉSZETI KATEGÓRIA:

helyezettek:

I. Valkai Szabina (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét)

II. Nagy Krisztina (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét)

III. Váradi Violetta (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét)

KÖZÉPISKOLÁSOK:

helyezettek:

I. Donkó Emese (Szent-Györgyi Albert Egészségügyi Szakközépiskola, Kecskemét)

II. Berényi Bettina (Szent-Györgyi Albert Egészségügyi Szakközépiskola, Kecskemét)

III. Szénási Gábor (Szent-Györgyi Albert Egészségügyi Szakközépiskola, Kecskemét)

7 - 8. OSZTÁLYOSOK:

helyezettek:

I. Kovács Tibor (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét)

II. Varga Gergő (Szent Imre Katolikus Általános Iskola, Kecskemét)

III. Katona Kitti (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét

díjazott:

1. Nemesszeghi Gyöngyvér (Szent Imre Katolikus Általános Iskola, Kecskemét)

5 - 6. OSZTÁLYOSOK:

helyezettek:

I. Énekes Gábor (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét)

I. Kovács Zoltán (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét)

II. Szűcs Kristóf (Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét)

III. Farkas Brigitta (Béke Általános Iskola, Kecskemét)

III. Ledényi Vivien (Arany János Általános Iskola és Művészeti Alapiskola, Kecel)

díjazottak:

1. Jegyes Molnár Szandra (Szent József Katolikus Általános Iskola, Kiskunmajsa)

2. Batmyagmar Nomin (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét)

3. Faragó Ramóna (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét)

3 - 4. OSZTÁLYOSOK:

helyezettek:

I. Birke János (Arany János Általános Iskola, Kecskemét)

II. Tóth Henrietta (Arany János Általános Iskola és Művészeti Alapiskola, Kecel)

III. Simon Tamás (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét)

díjazottak:

1. Erdélyi Regina (Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét)

2. Kapás Gréta (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét)

3. Bálind Dorina (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét

1 - 2. OSZTÁLYOSOK:

helyezettek:

I. Csonka Rita (Arany János Általános Iskola és Művészeti Alapiskola, Kecel)

II. Juhász Vanda (Mátyás Király Általános Iskola Kincsó Művészeti Alapiskola, Kecskemét

III. Csík Marianna (Arany János Általános Iskola és Művészeti Alapiskola, Kecel)

díjazottak:

1. Kovács Sándor (Szent István Katolikus Általános Iskola, Kiskunhalas)

2. Tasi Vivien (Vörösmarty Általános Iskola, Bácsalmás)

3. Tímár Tamás (Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét)

ÓVODÁSOK:

helyezettek:

I. Kovács Lili (Arany János Általános Iskola és Művészeti Alapiskola, Kecel)

II. Török Bence (Tóth Erzsébet Óvoda, Szabadszállás)

III. Dobozi Réka (Központi Gyakorló Óvoda, Bácsalmás)

díjazottak:

1. Simon Márk (Arany János Úti Óvoda, Soltvadkert)

2. Jakab Zoltán (Bocskai Utcai Óvoda, Kecskemét)

3. Bartal Emília (Széchenyi Sétányi Óvoda, Kecskemét)

4. Fazekas Mercédesz (Forradalom Utcai Óvoda, Kecskemét)

5. Józsa Csongor (Munkácsy Utcai Óvoda, Kecskemét)

6. Konkoly Fanni (Kecskeméti Főiskola Gyakorló Óvodája)

7. Nagy Anett (Árpádvárosi Óvoda, Kecskemét)

8. Szalma Dorina (Központi Gyakorló Óvoda, Bácsalmás)